quilters_ua (quilters_ua) wrote,
quilters_ua
quilters_ua

Андріївський Узвіз ВІДКРИТО!

Вчора на сайті Київської міської державної адміністрації було опубліковане повідомлення про відкриття Андріївського Узвозу. (http://kievcity.gov.ua/novyny/311/Так як це на сайті:


27 Травня 201218:26

Офіційно Андріївський узвіз відкриють 3 червня, проте вже сьогодні сотні киян мали можливість гуляти улюбленою вулицею

Офіційно Андріївський узвіз відкриють за тиждень 3 червня. Проте вже сьогодні сотні киян та гостей міста мали можливість гуляти улюбленою вулицею, адже напередодні, 26 травня, за дорученням голови КМДА Олександра Попова тут увімкнули декоративне освітлення та відкрили прохід для містян.

Олександр Попов був першим, хто відвідав узвіз після реконструкції. Ввечері 26 травня, одразу після концерту на Софійській площі, голова КМДА, разом із заступником Київського міського голови – секретарем Київради Галиною Герегою, пройшовши від Софіївської площі до Андріївського узвозу, на власні очі пересвідчився в якості виконаних робіт. Відреставрованим узвозом Олександр Попов спускався разом із сотнею киян, яким поталанило стати свідками запалення ліхтарів на легендарній вулиці, яка тривалий час була закрита на реставрацію.

«Ми обіцяли відремонтувати Андріївський узвіз до Дня міста і виконуємо свою обіцянку. Ми практично завершили всі роботи, увімкнули декоративне освітлення узвозу, зняли будівельні паркани аби кияни мали вільний доступ до улюбленої вулиці, оновленої і реконструйованої. Протягом тижня будівельники допрацюють деякі моменти і вже 3 червня ми офіційно відкриємо реконструйований Андріївський узвіз», – розповів Олександр Попов.

Він додав, що власне церемонія відкриття також запам’ятається киянам. Зокрема, на 3 червня запланована цікава програма з виступами зірок, серед яких і відомий виконавець Олег Скрипка.

Тепер пропоную прочитати текст в редакції, як це виглядає насправді. Курсивом написаний текст того, про що не говорять в адміністрації, але принаймні так буде сказати чесно:

27 Травня 2012
18:26

Офіційно Андріївський узвіз відкриють 3 червня, проте вже сьогодні сотні киян мали можливість гуляти улюбленою вулицею

Офіційно Андріївський узвіз відкриють за тиждень 3 червня. Проте вже сьогодні сотні киян та гостей міста мали можливість гуляти улюбленою вулицею, адже напередодні, 26 травня, за дорученням голови КМДА Олександра Попова тут увімкнули декоративне освітлення та відкрили прохід для містян. Раніше Андріївський Узвіз на День Києва відвідували десятки тисяч киян, але цей День міста особливий – тільки ті, хто повірив Попову, що узвіз відкриють, а це саме сотні… Світло включили чудом, бо ліхтарі були встановлені через один на початку вулиці і через 5 на середині вулиці.

Олександр Попов був першим, хто відвідав узвіз після реконструкції, якщо не брати до уваги тих, хто проривався через пости міліції протягом дня, але це питання вирішили дуже швидко: викликали підкріплення і людей тримали так, що не пройдеш! Ввечері 26 травня, одразу після концерту на Софійській площі, голова КМДА, разом із заступником Київського міського голови – секретарем Київради Галиною Герегою, пройшовши від Софіївської площі до Андріївського узвозу, на власні очі в темряві пересвідчився в якості виконаних робіт, бо в день якість робіт перевірити було не можливо, бо кияни та гості міста могли би помітити, що він (Попов) не червоніє за якість роботи! Відреставрованим узвозом Олександр Попов спускався разом із сотнею киян, яким поталанило стати свідками запалення ліхтарів на легендарній вулиці, яка тривалий час була закрита на реставрацію і буде ще закрита на невизначений час.

«Ми обіцяли відремонтувати Андріївський узвіз до Дня міста і виконуємо свою обіцянку. Бо ми не обіцяли що це буде саме до Дня міста Києва, а так до якогось міста. Якби не встигли до Дня Києва, то зробили б це до Дня Одеси, або Москви, або якогось іншого міста…. Ми практично завершили всі роботи, там де не встигли покласти клінкер на тротуарах, то засипали свіжим асфальтом, деякі місця взагалі вирішили залишити як було, щоб всі бачили, що робота була, увімкнули декоративне освітлення узвозу, де ні де зняли будівельні паркани аби кияни мали вільний доступ до улюбленої вулиці, оновленої і реконструйованої. Замаскували техніку на Боричевому Току під жовтою будівельною сіткою, розігнали майстрів, прибрали смітники. Протягом тижня будівельники допрацюють деякі моменти, знімуть клінкер, бо він не витримав сотні киян, а як підуть тисячі, то взагалі може розтріскатись, бо дуже тонкий і крихких клінкер, майже світиться, демонтують асфальт, яким засипали ями, можливо вивезуть сміття, можливо зроблять туалети, якщо кияни дуже попросять то можливо повернемо майстрів (хоча вони тільки місце займають, просто пройти неможливо) і вже 3 червня ми офіційно відкриємо реконструйований Андріївський узвіз», – розповів Олександр Попов.

Він додав, що власне церемонія відкриття також запам’ятається киянам , навіть більше ніж День міста! Бо це якраз три вихідних дні (Троїца) тому більшість киян поїдуть за місто, а майстри вряд чи у такий день підуть на Андріївський, тому буде просторо!!! Зокрема, на 3 червня запланована цікава програма з виступами зірок, серед яких і відомий виконавець Олег Скрипка.

Tags: Андріївский узвіз, Попов, день Києва
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments