quilters_ua (quilters_ua) wrote,
quilters_ua
quilters_ua

Фестиваль на День міста 2012, Андріївський Узвіз

Фестиваль на Андріївскому Узвозі 27 травня 2012 року.

Як це було. Напередодні в Київ з’їхались майстри зі всієї України на Фестиваль на Андріївському Узвозі. Але несподіванка: Андріївський закритий. Ну що пожалілись і влаштували торгівлю прямо на Контрактовій площі зі сподіваннями, що завтра зможуть стати на самому Узвозі….. Але в цей час проходила нарада: організатори Фестивалю (КМДА) розказували як в цьому році всім пощастило, що КМДА є організатором Фестивалю і як завтра все буде класно! Дали розумні поради: до завтра купити однакові торгові столи, накрити однаковими скатертинами, стати в рядочок, щоб нічого не висіло на будинках, не стояло долі і т.д. Порадили з вечора зайняти місця, розкласти товар і йти спати, а завтра в 7 ранку прийти і почати працювати… Вже смішно? Чекайте… далі буде….

Наступного дня о 7 ранку на Андріївському  з’явились організатори. Щоб не називати і’мя скажемо так, як цю людину називали митці: «начальник». От цей «начальник»  бігав по Андріївському і організовували учасників Фестивалю: половину вигнали, тім хто не захотів залишити Андріївський пообіцяли проблеми в зв’язку з невиконанням умов організаторів Фестивалю: обладнання у всіх різне, скатертин немає, картини висять на сітках, на стінах, лежать на землі…..  На запитання якого кольору має бути скатертина «начальник» казав «Что не понятно? О-д-и-н-а-к-о-в-ы-е!!!!» Тож, приблизно до 10:00 ранку «начальник» залишився незадоволеним митцями, а митці мали на увазі «начальника» і почали працювати на улюбленій вулиці, оновленій та реконструйованій!!!Далі без коментарів, бо не можу підібрати слова…. Дивіться самі, коментуйте!
Фото героя

Награды и почётные звания

Орден «За заслуги» I степ. (2011);

Орден «За заслуги» II степ. (2006);

Орден «За заслуги» III степ (2001);

Юбилейная медаль «70 лет Вооружённых Сил СССР»;

медалями министерства культуры, министерства здравоохранения и МВД Украины;

медаль украинского космического агентства «100-летие Кондратюка»;

Грамота и именные золотые часы от Президента Украины;

Орден святого равноапостольного князя Владимира I степени (УПЦ МП2011 год)[2].

Почётный гражданин г. Комсомольск;

Що скажете, панове?

P.S. Поки писала репортаж дізналась новину. Несподівано позитивну! У нас є ШАНС повернути Андріївський таким, як його всі люблять!!! Подробиці пізніше!

Tags: Попов, день Києва 2012
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments