?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Фестиваль на Андріївскому Узвозі 27 травня 2012 року.

Як це було. Напередодні в Київ з’їхались майстри зі всієї України на Фестиваль на Андріївському Узвозі. Але несподіванка: Андріївський закритий. Ну що пожалілись і влаштували торгівлю прямо на Контрактовій площі зі сподіваннями, що завтра зможуть стати на самому Узвозі….. Але в цей час проходила нарада: організатори Фестивалю (КМДА) розказували як в цьому році всім пощастило, що КМДА є організатором Фестивалю і як завтра все буде класно! Дали розумні поради: до завтра купити однакові торгові столи, накрити однаковими скатертинами, стати в рядочок, щоб нічого не висіло на будинках, не стояло долі і т.д. Порадили з вечора зайняти місця, розкласти товар і йти спати, а завтра в 7 ранку прийти і почати працювати… Вже смішно? Чекайте… далі буде….

Наступного дня о 7 ранку на Андріївському  з’явились організатори. Щоб не називати і’мя скажемо так, як цю людину називали митці: «начальник». От цей «начальник»  бігав по Андріївському і організовували учасників Фестивалю: половину вигнали, тім хто не захотів залишити Андріївський пообіцяли проблеми в зв’язку з невиконанням умов організаторів Фестивалю: обладнання у всіх різне, скатертин немає, картини висять на сітках, на стінах, лежать на землі…..  На запитання якого кольору має бути скатертина «начальник» казав «Что не понятно? О-д-и-н-а-к-о-в-ы-е!!!!» Тож, приблизно до 10:00 ранку «начальник» залишився незадоволеним митцями, а митці мали на увазі «начальника» і почали працювати на улюбленій вулиці, оновленій та реконструйованій!!!Далі без коментарів, бо не можу підібрати слова…. Дивіться самі, коментуйте!
Фото героя

Награды и почётные звания

Орден «За заслуги» I степ. (2011);

Орден «За заслуги» II степ. (2006);

Орден «За заслуги» III степ (2001);

Юбилейная медаль «70 лет Вооружённых Сил СССР»;

медалями министерства культуры, министерства здравоохранения и МВД Украины;

медаль украинского космического агентства «100-летие Кондратюка»;

Грамота и именные золотые часы от Президента Украины;

Орден святого равноапостольного князя Владимира I степени (УПЦ МП2011 год)[2].

Почётный гражданин г. Комсомольск;

Що скажете, панове?

P.S. Поки писала репортаж дізналась новину. Несподівано позитивну! У нас є ШАНС повернути Андріївський таким, як його всі люблять!!! Подробиці пізніше!

Comments

quilters_ua
31 май, 2012 10:32 (UTC)
Уже пришло сообщение:
3 июня в 15:00 возле Андреевской Церкви состоится торжественное открытие Андреевского Спуска.
Фестиваль обещают на протяжении 10 дней!
Приходите!
lenacab
31 май, 2012 10:45 (UTC)
О, спасибо!